“Online Uzaktan Eğitim Platformları”

AyzaEdu, uzaktan eğitim sisteminin yönetimini, dokümantasyonunu ve raporlama işlemlerini, etkili eğitimci-öğrenci iletişimini, kurs içeriğinin yayınlanmasına ve uzaktan ölçme değerlendirme işlemlerinin internet üzerinden yapılmasını sağlar.

Yazılım yardımıyla doküman paylaşımı, online derslere katılma, dersleri daha sonra tekrar etme, eğiticilerle mesajlaşma, ödev takibi gibi bir çok işlem yapılabilir.

Ayzasoft ve Tuzer online işbirliği ile geliştirilen AyzaEdu uzaktan eğitim sistemi sayesinde başka bir yazılıma ihtiyaç duyulmadan online uzaktan eğitim departmanları rahatlıkla yönetilebilir.

about_img
play-icon

AyzaEdu Nedir?

Tuzer ve AyzaSoft işbirliği ile öğrencilerin veya kursiyerlerin diledikleri yerden, diledikleri ortamdan ve diledikleri zamanda güvenli bir şekilde internet ağını kullanarak eğitimlerini almalarını sağlamak üzere bir uzaktan eğitim platformu hazırlanmıştır.

AyzaEdu olarak amacımız başta ülkemizdeki her bir öğrenciyi ve sınavlara hazırlanan her bireyi okula veya kurslara gitmeden daha fazlasını elde etmek üzere teknolojiyi kullanarak ihtiyaç duyduğu eğitimi almasını sağlamaktır.

 • Bu platform Milli Eğitim Bakanlığı onaylı farklı kurumlarda yaklaşık beş yıldır kullanılmaktadır.
 • Sürekli olarak güncellenmektedir
 • Kolay ve etkileşimli kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.
 • Siz de kurumunuzda güvenli, kolay ve ekonomik yollarla uzaktan eğitim vermek istiyorsanız ekibimizle iletişime geçiniz.

Avantajlar

Tekrar İzle

Canlı görüşmeler, canlı eğitimler kayıt edilir.Arşivler alanına eklenir istenildiğinde daha sonra tekrar tekrar izlenebilir.

Canlı Ders

Sanal sınıflarda uzaktan eğitim gerçekleştirebilir, eğitim içeriklerinizi veya sunumlarınızı öğrencilerinizle bir müfredat çerçevesinde paylaşabilirsiniz.

Soru & Cevap

Kullanıcı öğretmene soru sorabilir.Sorunun içerisine resim veya döküman ekleyebilir. Eğitmen tarafından sorular cevaplanır.

 • Özellikler

  AyzaEdu, farklı ülkelerde, farklı şehirlerde ve/veya farklı mekanlarda bulunan kullanıcıların internet üzerinden aynı anda iletişimini sağlayan bir uzaktan eğitim yazılımı geliştirmiş durumdadır. Bu yazılım ile sanal sınıflarda uzaktan eğitim gerçekleştirebilir, geliştirmiş olduğunuz eğitim içeriklerinizi veya sunumlarınızı öğrencilerinizle bir müfredat çerçevesinde paylaşabilirsiniz.

  Yazılım, Adobe Connect ve diğer yardımcı yazılımlar kullanılarak geliştirilmiştir. Bu teknoloji yer ve mekandan bağımsız olarak uzaktan eğitim gerçekleştirmenize imkan sağlar ve özellikle mobil cihazlardan da erişim imkanı verdiğinden birçok yerli ve yabancı şirket ve eğitim kurumu tarafından tercih edilmektedir.

  Tüm Özellikleri Gör

  Hemen Deneyin!

  Bugün demo talebinde bulunun ve sistemimizi inceleyin.