Sistemimizi keşfedin

AyzaEdu Uzaktan Eğitim Yazılımı ile hazırlanan ders içerikleri ister online canlı ders olarak, isterse arşivleyerek offline olarak öğrencilerin/kursiyerlerin erişimine sunulabilir.

Canlı dersler tamamen interaktif olarak gerçekleştirilebilmekte, öğretmen-öğrenci ve diğer öğrenciler sınıf ortamında olduğu gibi etkileşim kurabilmekte ve soru sorabilmektedir. Tüm dersler daha sonra öğrencinin istediği kadar tekrar yapabilmesi için arşivlenmektedir.

Eğitimlerinize telefon, tablet ve bilgisayarınızdan platform gözetmeksizin her an kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

about_img

Sınav, Test ve Soru Sor

Sınava giren öğrencilerin test sonuçlarını görüp analiz edebilir, karne sistemi ile öğrencilere karne verebilir ve öğrencilerin gelişimini sistem üzerinden takip edebilir.

Öğretmenler, soru bankası, ders kategorileri oluşturabilir ve soru bankasında sorularla sınav oluşturabilir. Soruları doküman olarak paylaşabileceği gibi manuel olarak elle de girebilir.

Öğrenci istediği eğitmene soru sorabilir ve anlamadığı yerleri daha kolay bir şekilde öğrenebilir.

Kullanıcı Arayüzü

AyzaEdu Uzaktan Eğitim Platformunun kolay ve etkileşimli kullanıcı arayüzü sayesinde öğrenci/kursiyer birkaç dakika içerisinde rahatlıkla kullanabilmektedir.

Öğretmenler ve öğrenciler, çevrimiçi olarak öğrenmek, ders materyalleri konusunda iş birliği yapmak ve etkileşim kurmak için AyzaEdu’nun esnek, kolay ve etkileşimli kullanıcı dostu arayüzünü kullanabilirler.

AyzaEdu ile güvenli bir şekilde ders içeriklerini çevrimiçi olarak yayınlamak veya çevrimiçi interaktif dersler yapmak mümkündür. Hem öğretmenler hem de öğrenciler istedikleri ortamdan sisteme girebilir ve interaktif derslere katılabilirler. Aynı zamanda geçmiş dersleri istedikleri zaman istedikleri kadar tekrarlayarak konuları pekiştirebilirler.

Yapay Zeka Destekli Gelişim Asistanı

Yapay zeka tabanlı altyapısı sayesinde, kullanıcının kazanımlarını tanımlar ve bilgi düzeyleri ilerledikçe öğrencinin eksik olduğu konulara göre çalışmalar üretir. Öğrencinin benzer soruları tekrar tekrar çözmesi yerine, onu eksik olduğu kısımlardaki sorularla karşılaştırarak hedefe yönelik çalışma ve zaman yönetimi sağlar.

Öğrencinin gelişimini takip ederek, ilerledikçe zorlaşan sorularla karşılaştırır ve kendisini sürekli geliştirmesini sağlar. Öğrencinin ek olarak bir kursa veya özel derse ihtiyacını azaltır.

Öğrencinin yer ve zaman kısıtlaması olmadan kendi çalışma ortamında LGS ve TYT sınavları için seviyesini ölçme imkanı sağlar.

İzleme Değerlendirme

AyzaEdu ailesi olarak temel hedeflerimizden biri de: “Etkin izleme, gözden geçirme, değerlendirme sistemini kurmak, uygulamak ve süreçlerde sürekli iyileştirmeyi sağlamak.” tır.

Öğrenci gelişimini İzleme Değerlendirme Sistemi ile ölçme ve değerlendirme bireyselleştirilerek her öğrencinin kendi öğrenme sürecine ilişkin sistemden geri bildirim alması sağlanacaktır. Bu sayede çok daha az zaman ve enerji harcanarak eksiklikler giderilebilecek ve süreç iyileştirilebilecektir.

Başarı için tam öğrenme'yi sağlayacak olan izleme, gözden geçirme, değerlendirme ve iyileştirme sistemini önemsiyoruz.

about_img3

AyzaEdu Online Eğitim Platformu

Yönetimin KAİZEN (*) odaklı tüm çabaları iki kelime ile özetlenebilir.MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

event_img1

Öğrenci

Öğrenciler sisteme tanımlanan kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak derslerini takip edebilir, anlamadığı veya tekrar etmek istediği konuları arşivden izleyebilir. Kaçırdığı dersleri tekrar izle alanından izleyip eksiklerini kapatabilir. Sormak istediği sorular öğretmenlerine sorup, sorularına cevap alabilir.

event_img1

Öğretmen

Öğretmenler tanımlanan roller çerçevesinde, kendi derslerini oluşturabilir, test yükleyebilir, sınav yapabilir ve ödev verebilir. Kendi öğrencilerinin test veya sınav sonuçlarını alabilir. Öğrencilerin sorduğu sorulara cevap verebilir, eğer izini varsa kendi eğitimine öğrenci ekleyebilir, düzenleyebilir veya silebilir.

Öğrenci Takibi

İstatistik sistemi sayesinde öğrenciler hakkında devamsızlık, soru çözümü, başarı oranı, sistemde geçirdiği süre gibi birçok konuda detaylı bilgi sahibi olunabilir.

Tekrar İzle

Canlı görüşmeler, canlı eğitimler kayıt edilir.Tekrar izle alanına eklenir istenildiğinde daha sonra tekrar tekrar izlenebilir.

event_img1

Sanal Sınıf

Sanal sınıflarda uzaktan eğitim gerçekleştirebilir, öğrencilerle birebir iletişim kurabilir, eğitim içerikleri veya sunumlar öğrencilerle bir müfredat çerçevesinde paylaşılabilir.

Arşiv

Öğretmenler, arşiv alanına konu anlatımları ekleyebilir. Bu sayede, öğrenciler anlamadığı veya tekrar etmek istediği konulara göz gezdirebilir.

Raporlama ve Analiz

Kullanıcılar, canlı dersler, test sonuçları, sınav sonuçlar ve devam ile ilgili raporlar sistem yöneticisi veya öğretmen düzeyinde hazırlanabilir

event_img1

Canlı Ders

Sanal sınıflarda uzaktan eğitim gerçekleştirebilir, eğitim içeriklerinizi veya sunumlarınızı öğrencilerinizle bir müfredat çerçevesinde paylaşabilirsiniz.

Sistem Yöneticisi

Sistem yöneticisi, sistem ile ilgili ayarları düzenleyebilir, sistemde özel düzenlemeler yapabilir, yeni eğitimler, paketler, sınıflar oluşturabilir, öğretmen, rehberlik birimi, teknik birim gibi farklı rollere sahip kullanıcılar tanımlayabilir.

Destek

Sistem yöneticisine destek talebini, destek formu doldurarak iletebilirsiniz ve cevap alabilirsiniz

Hemen Deneyin!

Bugün demo talebinde bulunun ve sistemimizi inceleyin.